Історія Розвитку Компанії

2011 › СТВОРЕННЯ ГРУПИ КОМПАНІЙ RENAMAX

2011

Створення компанії «RENAMAX»

RENAMAX GROUP – це група компаній вантажного сервісу, яка розпочала працювати 1 грудня 2011 року. Спочатку функціонувала авторозбірка та шрот, з роками працівники вдосконалювали свою майстерність, збільшувалась їхня кількість та потужність сервісу загалом. Вдосконалювалось обладнання сервісу , поновлюючись сучасними стендами, діагностичними комплексами та методологіями.

2015

Заснування транспортно-логістичної компанії

Створено компанію «RENAMAX LOGISTIC», яка надає транспортні послуги по Україні та за її межами. Логістика та експедиції в надійних руках професійних менеджерів. Автопарк компанії налічує більше 15 одиниць техніки, завдяки мережі вантажних сервісів «TIR SERVICE RENAMAX», техніка завжди у відмінному стані.

2016

Будівництво сервісного комплексу

Розпочато будівництво нового сервісного комплексу «RENAMAX», за адресою – 339 км траси Київ-Чоп, м. Рівне. Сучасний технічний центр, який пропонує послуги по сервісному обслуговуванню і ремонту вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів і різної вантажної техніки. На території також розташоване кафе де можна смачно поїсти, та відпочити.

2017

Створення шиномонтажу

Було створено «ARENA TIRE RENAMAX» - сучасний комплекс послуг по вантажному та легковому шиномонтажу. Цілодобові сервіси по обслуговуванню, підбору та продажу автошин та дисків. Інтернет-магазин – доставка в будь-яку точку України.

2022

Ренамакс- сервіс якому довіряють

На сьогоднішній день «RENAMAX GROUP» налічує більше 150 працівників, більше п`яти сервісів по ремонту вантажної техніки, два сервіси шиномонтажу, два центри продажу запчастин та вантажної техніки, надає послуги логістики та експедиції, надає в оренду будівельну техніку. RENAMAX GROUP – має статус сервіс-партнера офіційного дилера « Ford Trucks» в Україні. Забезпечує працівників гідними умовами та оплатою праці, постійно розвивається, росте та вдосконалюється.

Сьогодення